Skip to the content

Contact

Werkzoekenden:

Voor vragen kun je contact opnemen met je eigen werkcoach.

Heb je geen werkcoach of weet je niet wie je werkcoach is?
Je kunt ook bellen met het callcenter van de WerkParade. 

Telefoon: 088 - 060 25 47 (bereikbaar ma.-do. 09.00-17.00 uur & vrij. 09.00-12.00 uur)

 

Werkgevers:

Logistieke vragen?

Neem contact op met Jant Evenementen
Telefoon: 058 - 216 33 70
E-mail: info@werkparade.nl

Inhoudelijke vragen?

Voor inhoudelijke vragen m.b.t. standhouders pakketten kun je contact opnemen met de accountmanager van jouw regio.

Gemeente

Naam accountmanager

Telefoon

E-mail

Achtkarspelen

Hilda de Lang

06-15073691

h.delang@achtkarspelen.nl

Ameland

Harmen Wijnberg

0519-555574

hwijnberg@ameland.nl

Dantumadiel

Wiebe Koudenburg

06-24699806

Wiebe.koudenburg@nef.nl

De Fryske Marren

Gaatse Westra

06-53763830

g.westra@pastiel.nl

Harlingen

Maurice Jongsma

06-25690648

m.jongsma@harlingen.nl

Heerenveen

Daan Radix

06-15907505

Daan.radix@uwv.nl

Leeuwarden

Erwin van Riet

06-53208361

Erwin.vanriet@uwv.nl

Noardeast-Fryslân

Wiebe Koudenburg

06-24699806

Wiebe.koudenburg@nef.nl

Ooststellingwerf

Ingrid Borgman

0516-566470

i.borgman@ooststellingwerf.nl

Opsterland

Tiny de Haan

06-30778312

Tiny.de.haan@opsterland.nl

Schiermonnikoog

Wiebe Koudenburg

06-24699806

Wiebe.koudenburg@nef.nl

Smallingerland

Gerard Hoekstra

0512-581395

g.hoekstra@smallingerland.nl

Súdwest-Fryslân

Judith vd Meulen

06-11036307

Judith.vandermeulen@uwv.nl

Terschelling

Maurice Jongsma

06-25690648

m.jongsma@harlingen.nl

Tytsjerksteradiel

Hilda de Lang

06-15073691

h.delang@achtkarspelen.nl

Vlieland

Maurice Jongsma

06-25690648

m.jongsma@harlingen.nl

Waadhoeke

Lammert Dalstra

06-21689312

l.dalstra@pastiel.nl

Weststellingwerf

Willeke Geritz

06-83997885

w.geritz@weststellingwerf.nl

 

Umbraco: The Friendly CMS
Impressie WerkParade

Powered by:

Download de NetWERKapp

Speciaal voor de WerkParade hebben we een eigen NetWERKapp gemaakt. Download de app hier!

Schrijf je in voor de WerkParade

Binnenkort volgt de nieuwe datum!